Ostatni komunikat

Druhny, Druhowie, Księża Asystenci!

W niniejszym komunikacie przesyłam informację dotyczące wydarzeń organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nich, a także do poinformowania o nich członków oddziałów oraz sympatyków. 

  1. 26.01.2019 r. Noworoczne Spotkanie Opłatkowe oraz Zjazd Diecezjalny. Jak co roku spotkamy się by wspólnie świętować narodziny naszego Pana. Rozpoczniemy o godzinie 9:30 przygotowaniem Eucharystii w kaplicy Instytutu Teologiczno- Pastoralnego w Rzeszowie. Następnie w auli Instytutu odbędzie się część merytoryczna spotkania, a także jasełka. Ostatnią część naszego spotkania, to łamanie się opłatkiem oraz poczęstunek. Zapraszamy całe oddziały/ koła do udziału w tym wydarzeniu! 

    https://youtu.be/agOPFWQaM5Q  
  1. 10-15.02.2019 r. Zimowisko na nartach. W tym roku zapraszamy na stokRyterski Raj w Rytrze. Będzie to czas 5 dni spędzonych na stoku, ale także wyjście na łyżwy, zwiedzanie Starego Sącza, Eucharystia, Słowo Boże. Zapewniamy nocleg w Starym Sączu. Kosz, to 875 zł (zaliczka 450zł). Cena ta zawiera: dojazd, zakwaterowanie, karnety, opieka wychowawców, ubezpieczenia. Dodatkowych informacji udziela ks. Tomasz Ryczek, a szczegółowe informacje również na plakacie. Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy:    https://goo.gl/forms/QUaFRLOrllH9MgPs2
  2. Sprawozdanie roczne.

 Przypominamy o obowiązku składania rocznego sprawozdania z działalności oddziału lub koła. Sprawozdania prosimy składać do dnia 31 stycznia w Biurze Zarządu KSM Diecezji Rzeszowskiej – ul. Dębicka 62, 35- 503 Rzeszów (listownie lub osobiście). Sprawozdanie będzie też można przekazać  podczas spotkania opłatkowego 26 stycznia 2019 roku. Prosimy o terminowe przekazywanie sprawozdań oraz korzystanie ze wzoru sprawozdania dostępnego w zakładce „DO POBRANIA” na stronie: www.ksm.rzeszow.pl

  1. Informujemy, że w dniach14.01.2019 r. do 04.02.2019 r.  Biuro Zarządu jest nieczynne. Zapraszamy na dyżury w każdy piątek w godzinach 15:00-18:00 lub do kontaktu mailowego biuro@rzeszow.ksm.org.plczy telefonicznego: 606 230 803. 

Z KSM-owskim „Gotów!”

Weronika Lepucka 
Sekretarz Zarządu
KSM Diecezji Rzeszowskiej 

 

Poprzednie komunikaty