Idea akcji związana była z przypadającymi na 24 kwietnia urodzinami KSM Diecezji Rzeszowskiej. Wychodząc naprzeciw obowiązującym ograniczeniom w związku z pandemią koronawirusa, daliśmy możliwość spotkania z druhami i druhnami, którzy wiele lat swojego życia poświęcili na służbę Stowarzyszeniu. Akcja #zadzwondoDruha była okazją do lepszego poznania historii KSM w naszej diecezji, ale także posłuchania świadectw byłych członków Zarządu Diecezjalnego czy wieloletnich Zastępowych.

            Chęć udziału w akcji zadeklarowało ponad 15 osób, za co składamy im serdeczne podziękowania. Spotkania online były niejednokrotnie okazją do rozmowy z osobami, które nie zawsze znajdą czas, aby przyjechać do oddziału. Dziękujemy także wszystkim Oddziałom, które zaprosiły gości na swoje spotkania.

KSM Bratkowice
KSM Bratkowice

KSM Gorlice św. Jadwiga
KSM Gorlice św. Jadwiga

KSM Kolbuszowa Fara 2
KSM Kolbuszowa Fara 2

KSM Gorlice Glinik
KSM Gorlice Glinik

KSM Kolbuszowa Fara 1.2
KSM Kolbuszowa Fara 1.2

KSM Kolbuszowa Fara 1
KSM Kolbuszowa Fara 1

KSM Sękowa
KSM Sękowa

KSM Święcany
KSM Święcany

KSM Nowy Żmigród
KSM Nowy Żmigród


Previous
Next

 1. Monika (Zarząd XI, XII i XIII kadencji, ogólnopolski instruktor KSM) i Paweł (prezes Zarządu XIII kadencji) Grodzcy
 2. Kinga (Komisja Rewizyjna XII kadencji) i Kamil (Zarząd XII kadencji) Starzak
 3. Anna (prezes Zarządu XI i XII kadencji, przewodnicząca DKR XIV kadencji, z-ca przewodniczącego Prezydium KR XII kadencji, ogólnopolski instruktor KSM) i Mateusz (zaangażowany w Dni Formacyjne, lider diecezjalny, obecnie radny miasta Rzeszów) Szpyrka
 4. Mateusz Grzyb (długoletni prowadzący Dni Formacyjnych I°)
 5. Marcin Grzyb (prowadzący Dni Formacyjnych II°)
 6. Wioleta (Skarbnik Zarządu KSM Archidiecezji Krakowskiej XII kadencji) i Bogusław (Zarząd X, XI, XII kadencji) Biały (prowadzący Dni Formacyjne II°)
 7. Patryk Czech (Zarząd XII i XIII kadencji, Przewodniczący Prezydium KR KSM XIII i XIV kadencji, ogólnopolski instruktor KSM, prowadzący Dni Formacyjne II°)
 8. Karolina (Zarząd XI kadencji) i Tomasz (Zarząd VII, VIII kadencji, prowadzący Dni Formacyjne I°, Pierwszy Prezes Koła Akademickiego KSM przy URz) Mrozkowie
 9. Karolina Haligowska (Zarząd X kadencji)
 10. Jarosław Młodecki (Prezes Zarządu X kadencji, prowadzący Dni Formacyjne I°, ogólnopolski instruktor KSM)
 11. Ewa Żarów (Zarząd XI kadencji)