„Diecezjalna Komisja Rewizyjna dokonuje raz w roku przeglądu działalności finansowej i statutowej Stowarzyszenia w diecezji i weryfikuje sprawozdania parafialnych komisji rewizyjnych.”

Statut KSM §37

Skład Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej:

Anna Szpyrka (Przewodnicząca) – W KSM zaangażowana od 10 lat. Instruktor ogólnopolski KSM, były Prezes Zarządu KSM Diecezji Rzeszowskiej oraz Z-ca Przewodniczącego Prezydium Krajowej Rady. Z wykształcenia mgr prawa oraz zarządzania, z zamiłowania społecznik oraz pasjonatka dobrej muzyki. Chciałabym aby wyniesione przeze mnie doświadczenie pracy w KSM na różnych szczeblach i funkcjach pomogło w działaniu Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej, ponieważ jak wynika ze Statutu, DKR pełni funkcję kontrolną i czuwa nad pracą KSM w diecezji. Dba o oddziały oraz Zarząd, czy wszystkie podejmowane działania są zgodne z prawem i obowiązującymi przepisami.

DSC_9288 s

Izabela Kurpiel (Zastępca Przewodniczącej) – Jestem absolwentką kierunku Nauki o rodzinie. Obecnie studiuję Pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z KSM-em jestem związana od 2010 r., wtedy też złożyłam przyrzeczenie. Od 2014 r. jestem zastępową. W XII kadencji Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszow­skiej pełniłam funkcję skarbnika. Od 2018 r. jestem opiekunem diecezjalnej grupy formacyjnej KSM I stopnia. W maju 2019 uzyskałam tytuł Ogólnopolskiego instruktora KSM. Lubię podróże i pracę z młodzieżą. Kandyduje do Komisji Rewizyjnej, ponieważ chcę wspierać Zarząd w dobrym i sprawnym funkcjonowaniu.

Jakub Lamers (Sekretarz) –Jestem absolwentem Technikum Elektronicznego w Rzeszowie. Mam 20 lat, obecnie pracuje. Interesuje się elektroniką, siatkówką w którą uwielbiam grać i już kilka lat pod rząd gram w rozgrywkach diecezjalnych. Jestem zaangażowany w KSM od 2012r. W 2015r. złożyłem przyrzeczenie. W tym roku ukończyłem II stopień formacji i posługiwałem na turnusie jako zastępowy. Aktywnie działam również w oddziale pw. Św. Michała Archanioła w Rzeszowie, gdzie posługuję już drugą kadencję w kierownictwie, wcześniej jako sekretarz a obecnie jako Z-ca Prezesa. Chciałbym, aby każdy członek znalazł tu swój dom, przyjaciół, ludzi którzy go zrozumieją i wysłuchają dlatego z chęcią i zaangażowaniem i zawziętością chciałbym służby bliźniemu w diecezji dlatego odpowiadam głośno – GOTÓW!

Kontakt:
e-mail: dkr@rzeszow.ksm.org.pl
Osobiście: w trakcie dyżuru pełnionego w Biurze Zarządu KSM Diecezji Rzeszowskiej
ul. Dębicka 62, 35-503 Rzeszów
czynne: piątek: 15:00-18:00
 
Diecezjalna KR jest otwarta na współpracę z Oddziałami/Kołami KSM i oferuje swoją pomoc, szczególnie w pokonywaniu trudności oraz rozwiązywaniu problemów powstałych w tych grupach. W przypadku takich sytuacji czekamy na wiadomość z Waszej strony.
 
GOTÓW!