„Diecezjalna Komisja Rewizyjna dokonuje raz w roku przeglądu działalności finansowej i statutowej Stowarzyszenia w diecezji i weryfikuje sprawozdania parafialnych komisji rewizyjnych.”

Statut KSM §37

Skład Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej:

Adrianna Rząsa (Przewodnicząca) – Jestem Ada i pochodzę z Rzeszowa. Swoją przygodę z KSMem zaczęłam ponad 5 lat temu w oddziale pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie. W tym roku skończyłam formację, która dała mi możliwość poznania ludzi, na których mogę teraz liczyć w każdej chwili. Aktualnie studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, by móc kiedyś pomagać w drodze do dorosłości naszym najmłodszym (by kiedyś oni mogli odpowiedzialnie tworzyć szeregi KSM 😁). Między nauką a obowiązkami domowymi uwielbiam górskie wędrówki, które uczą mnie wytrwałości mimo trudności, książkę lub film przy ciepłej herbatce jak również muzykowanie czy malowanie w zaciszu mojego pokoju. Uważam, że jestem osobą kreatywną oraz empatyczną i chciałabym się tym dzielić z innymi.

Wioleta Biały (zastępca przewodniczącego) – Wioleta Biały – w KSM-ie od 2011 roku. W ciągu minionych 10 lat rozwijając swoją wiarę, miałam możliwość zdobywać doświadczenie i wiedzę podczas pracy w Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej i Zarządzie KSM Archidiecezji Krakowskiej, a także formować siebie i innych w KSM Diecezji Rzeszowskiej. 


Remigiusz Miśków (Sekretarz) – Jestem Remek. Jestem z parafii św. Józefa na Staromieściu i dalej w nim działam. Jeśli chodzi o wykształcenie to kończę technikum na kierunku „Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej” w tym roku. Mój staż w KSMie to 3 lata i myślę, że dlatego czuje się żółtodziobem mimo tego, że za chwile zacznę swoją przygodę z liderem diecezjalnym. Najważniejsza chce żeby zawsze była dla mnie relacja z Panem Bogiem, bo jak to jest to reszta poleci sama. Mam nadzieje, że moją posługą na tyle ile będę mógł pomogę stowarzyszeniu.

Kontakt:
e-mail: dkr@rzeszow.ksm.org.pl
Osobiście: w trakcie dyżuru pełnionego w Biurze Zarządu KSM Diecezji Rzeszowskiej
ul. Dębicka 62, 35-503 Rzeszów
czynne: piątek: 15:00-18:00
 
Diecezjalna KR jest otwarta na współpracę z Oddziałami/Kołami KSM i oferuje swoją pomoc, szczególnie w pokonywaniu trudności oraz rozwiązywaniu problemów powstałych w tych grupach. W przypadku takich sytuacji czekamy na wiadomość z Waszej strony.
 
GOTÓW!