Grasz na instrumencie?

A może śpiewasz?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś z tych pytań twierdząco, to znajdujesz się w odpowiedniej zakładce!

Nasze Stowarzyszenie od wielu lat organizuje Warsztaty dla Muzycznych, które są cyklem kilku weekendowych spotkań w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie.

Ale co się tam robi?

Przede wszystkim, rozwija się talenty młodych poprzez zajęcia z emisji głosu, śpiewu wielogłosowego, ćwiczenie gry na instrumentach, w tym gitarze, flecie prostym i klawiszach. Prowadzone są także zajęcia teoretyczne, czyli jak dobierać pieśni do okazji, prowadzić wieczorki pogodne. Przybliżana uczestnikom jest także wiedza o strukturze i historii Stowarzyszenia. Wszystkie punkty prowadzą doświadczeni muzycy oraz osoby od lat posługujące w KSM-ie jako muzyczni.

Jest to również czas rekolekcji, więc codziennie uczestniczy się w Mszy Świętej oraz konferencjach. Warsztaty zaczynają się w piątek wieczorem, a kończą około godziny 14 w niedzielę. Jest to świetny czas na rozwijanie siebie, swoich pasji, zawiązywanie wspólnoty i pogłębianie relacji z Bogiem.

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, czy wybrać się na Warsztaty do Przybyszówki, to znaczy, że musisz przyjechać i przekonać się na własnej skórze, że warto!