#WdzieczniZa

Uwaga! Startujemy z nową akcją! 

#wdzieczniza

1. Nagrajcie filmik, w którym odpowiadacie na pytania 🤳:
I. Za co jesteś wdzięczny w czasie kwarantanny społecznej?
II. Jakie nowe zdolności/zainteresowania odnalazłeś w czasie kwarantanny społecznej?
III. W jaki sposób utrzymujecie kontakt jako oddział, jak teraz wyglądają wasze “spotkania”?
2. Wrzućcie filmik na fanpage waszego oddziału. (oddziały, które jeszcze takowego nie posiadają zachęcamy do założenia 😉)
3. Nominujcie kolejny oddział do wykonania zadania.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możecie pisać do nas za pośrednictwem maila: 👉 sekcjamedialnaksm@gmail.com. 👈
Więcej szczegółów dotyczących akcji na naszej stronie internetowej
🔥 www.ksm.rzeszow.pl/wdzieczniza 🔥

Pierwszym oddziałem, który zostaje nominowany do wyzwania jest Oddział KSM przy parafii Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku! 😍

#wdzieczniza

Akcja #wdzieczniza zrodziła się w trakcie kwarantanny społecznej, aby zachęcić oddziały do dzielenia się swoimi przemyśleniami i przeżyciami w tym trudnym dla nas czasie. Przez prawie 3 miesiące dzieliliśmy się wdzięcznością, opowiadaliśmy o swoich zainteresowaniach, na których rozwijanie w końcu znaleźliśmy czas. #wdzieczniza pozwoliło nam na wirtualne zaproszenie innych do naszych domów. Mogliśmy poznać zdolności kulinarne czy muzyczne KSM-owiczów. Dowiedzieć się jakie książki aktualnie czytają, czy poznać ich domowe zwierzęta.

#wdzięczniza w liczbach to:

  • 39 dni trwania akcji
  • 13 zaangażowanych oddziałów
  • 50 minut wdzięczności!

Pragniemy podziękować wszystkim oddziałom, które podjęły się naszego wyzwania i zaangażowały w akcję #wdzieczniza! To była ogromna przyjemność móc oglądać wasze filmiki! Świetna robota!

Jeśli chcesz dowiedzieć się za co byliśmy wdzięczni w czasie kwarantanny społecznej to zapraszamy do obejrzenia wszystkich przygotowanych filmików! Lista oddziałów znajduje się poniżej, wystarczy kliknąć na wybrany.