Rób zakupy i wspieraj Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Czy wiesz, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1⃣. Wejść na https://fanimani.pl/ksmrzeszow/ i kliknąć “Wspieram”
2⃣. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3⃣. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Pod linkiem https://fanimani.pl/aplikacje/ możesz znaleźć również rozszerzenie do przeglądarki, które przypomni o przekazaniu darowizny, gdy będziesz robić zakupy online.

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nasze Stowarzyszenie.

Czy wiesz, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.Jedyne, co trzeba zrobić to:1⃣. Wejść na https://fanimani.pl/ksmrzeszow/ i kliknąć “Wspieram”2⃣. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.3⃣. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!Pod linkiem https://fanimani.pl/aplikacje/ możesz znaleźć również rozszerzenie do przeglądarki, które przypomni o przekazaniu darowizny, gdy będziesz robić zakupy online.Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nasze Stowarzyszenie.

Publiée par Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej sur Samedi 3 novembre 2018