IV Bal KSM-owicza

W sobotę – 4 lutego – około 70 KSM-owiczów z całej diecezji przybyło na wspólną Eucharystię, która odbyła się w kościele p.w. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie. Po Mszy Świętej udaliśmy się do sali w Rzeszowskim Domu Kultury na Wilkowyi. Tam uroczystym polonezem rozpoczęliśmy oficjalnie IV Bal KSM-owicza.

Obstawą muzyczną zajął się po raz kolejny Adam Frańczak, tworząc niepowtarzalną atmosferę, przez co brakowało miejsca na parkiecie !

O wrażenia zapytaliśmy uczestniczkę imprezy: „Bal KSM-owicza to wydarzenie, na które czeka się cały rok. To świetna okazja do wspaniałej zabawy w kręgu najbliższych znajomych. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, było cudownie. Wspaniała atmosfera, muzyka porywająca do tańca oraz jeszcze wspanialsi ludzie. Szalona zabawa w najlepszym towarzystwie trwała do białego rana i już nie mogę się doczekać następnego balu!” – mówi Daria. Kolejny Bal KSM-owicza zaliczamy do udanych. Stałych uczestników jak i osoby, które jeszcze nie brały udziału w tej zabawie, zapraszamy za rok, a tymczasem dzielimy się wspomnieniami z tamtej kapitalnej nocy!

Kinga Drozd