I PIĘTRO NASZEGO DOMU ODDANE DO UŻYTKU!

Po długiej przerwie życie do naszego Domu wróciło! 🙂

Od początku października w Domu Rekolekcyjnym im. bł. Karoliny Kózkówny w Przybyszówce funkcjonuje Dzienny Dom Pomocy dla seniorów! Oznacza to, że część prac remontowych została zakończona lub zmierza ku końcowi! W pełni ukończone są już kawiarenka, jadalnia, kuchnia, łazienki i korytarze w przyziemiu oraz kaplica! Wymienione zostały instalacje, w tym instalacja elektryczna, wodno- kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania. Zdążyliśmy przed zimą więc na pewno nie zmarzniemy! Zainstalowana została także klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja, więc świeżego powietrza także nie zabraknie! Czekamy z niecierpliwością na sale konferencyjne na piętrze, by nasz Dom znowu mogła wypełnić młodzież! Prace nie mogłyby być realizowane bez Waszych wielkich serc i hojności! Dziękujemy Wszystkim ludziom dobrej woli, osobo prywatnym i firmom które wspierają nasze dzieło! 

Lista darczyńców: https://ksm.rzeszow.pl/darczyncy/. W sposób szczególny dziękujemy firmom, które angażują się w remont naszego Domu:

 RafBud- Zakład remontowo- budowlany;

 Fundacja ORLEN; 

 SuWiTERM Rekuperacja Wentylacja Klimatyzacja;

 Hydro-System Jakub Pastuła;

 GR-System- firma sprzątająca;

 Beta- Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych;

 Fundacja Magnezyty;

 

Ciągle prosimy o pomoc materialną i modlitwę, by ukończyć remont poddasza użytkowego, na którym powstaną pokoje z łazienkami! 

Jak możesz nam pomóc? 

Zrób zakupy na https://ksm.rzeszow.pl/e-budowa/, 

Lub przekaż dobrowolną ofiarę na rachunek 27 1140 2004 0000 3902 8074 2559 w tytule spisując „Darowizna na remont”