„Gdy czar pryśnie… czyli o rutynie w związku”. Zaproszenie!

Tegorocznymi gośćmi debaty będą:

O. Ksawery Knotz  -j est to ksiądz katolicki, kapucyn, doktor teologii pastoralnej, duszpasterz małżeństw i rodzin. Autor książek, redaktor naczelny portalu internetowego www.szansaspotkania.net. Prowadzi liczne rekolekcje dla małżeństw.
Zapraszamy do wysłuchania konferencji o. Ksawerego, aby bliżej poznać tematykę, którą się zajmuje

Ewa i Marcin Życzyńscy – małżeństwo z 20 letnim stażem, rodzice 6 dzieci. Wciąż uczą się jak być szczęśliwym w codziennych zmaganiach z prozą życia… a więcej informacji już w czwartek o 17:30

Doktor Danuta Ochojska – zajmuje się problematyką z zakresu psychologii klinicznej i psychologii rodziny. Badania przez nią prowadzone dotyczą głównie funkcjonowania systemów rodzinnych w sytuacjach trudnych (rodziny patologiczne, rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, z osobą przewlekle chorą). Analizy obejmują również problematykę transmisji pokoleniowej komunikacji w rodzinie, systemu wartości i oddziaływań wychowawczych. Jest autorką 32 artykułów, monografii pt. „Stwardnienie rozsiane i rodzina” oraz współredaktorem pracy „Edukacja, rehabilitacja i terapia osób oczekujących wsparcia”.

Zapraszamy!