Ferie z Bogiem 2024

Na termometrze pojawiają się coraz niższe temperatury, 🌡️ wyczekujemy pierwszych płatków śniegu, a to oznacza tylko jedno. Ferie zbliżają się wielkimi krokami! 😄 A może by tak tym razem spędzić je z KSM-em w ramach “Ferii z Bogiem”? To gwarancja dobrego czasu, zdobycia niezwykłych wspomnień i zawarcia wspaniałych znajomości.

Czy znasz opowieść o pewnej rybie, która ignorując ostrzeżenie ojca, samotnie wypłynęła w morze, pakując się tym sposobem w niezłe kłopoty? To oczywiście Nemo, któremu na ratunek rusza jego tata – Merlin. Błazenek, stawiając czoła swoim lękom i groźnym morskim stworzeniom, wypływa w nieznane, aby odnaleźć syna. Jego miłość oraz pomoc spotkanych po drodze mieszkańców oceanu stają się nieodzowną pomocą w poszukiwaniach. ❤️ “Gdzie jest Nemo?” to opowieść, z którą związany jest motyw tegorocznych zimowisk z KSM-em.

Gdzie jest Niebo? 🤔

Będziemy się nad tym wspólnie zastanawiać w dniach 04-09.02.2024, które spędzimy razem w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie-Przybyszówce. Nieba będziemy szukać na wspólnej Eucharystii, pracach w grupach, modlitwie oraz podczas wieczorków pogodnych czy integracji. Nie zabraknie też innych atrakcji umilających zimowisko. 😎 Wzniesiemy się prawie do samego nieba podczas podskoków w parku trampolin; będzie również czas na film w kinie 🎬 czy kręgle. 🎳 W zależności od warunków atmosferycznych, planowane jest także wyjście na lodowisko. To będzie wspaniały czas! ❄️

Koszt zimowiska to 700 zł. Grupa wiekowa: 13-18 lat.

Nie czekaj, zapisz się, spędź ferie z nami i dowiedz się “GDZIE JEST NIEBO”