Ferie z Bogiem 2017

W tym roku podczas ferii odbyły się dwa Zimowiska zorganizowane przez KSM naszej diecezji. Łącznie wzięło w nich udział około 120 osób. Zimowiska obywały się w dniach 14-18.01 – Desznica oraz 18-22.01 – Rzeszów-Przybyszówka. Poniżej przedstawiamy relację z obydwu zimowisk i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Pierwsze tegoroczne zimowisko odbywało się w Desznicy pod hasłem: „Koło ratunkowe”. Czas spędzony w Beskidzie Niskim nastawiony był głównie na wypoczynek, obcowanie z drugim człowiekiem i Bogiem.  Podczas zimowiska nie zabrakło czasu na zabawę uczestniczyliśmy m.in. w kuligu, ognisku, zjeżdżaliśmy na workach i nieustannie korzystaliśmy z uroków zimy. Wolne chwile i wieczory upływały nam na rozmowach o tym, co motywuje nas dziś w relacjach, a co demotywuje. Staraliśmy się wspólnie odpowiadać na pytanie co zrobić, aby relacje międzyludzkie były żywe i jakie jest w tym miejsce wspólnoty takiej, jak KSM.  Rekolekcje poprowadził ks. Krzysztof Golas, a pomagali mu w tym zastępowi: Anna Dzwonkowicz, Maciej Tereszkiewicz, Weronika Lepucka, Mateusz Grzyb oraz pomocnicy: Arek Madeja

                                                                                                                                             Ania

Uczestnicy zimowiska w Rzeszowie- Przybyszówce spędzili wspaniały czas w towarzystwie rówieśników oraz zastępowych KSM. Czas ten był wypełniony modlitwą, zabawą i radością. Wśród wielu przygotowanych atrakcji znalazły się zawody sportowe, kulig, podchody i wyjście na kręgle nie pozwalały na nudę. Rekolekcje prowadził ks. Łukasz Ślęczka, a wspomagali go zastępowi: Krystyna Tarnawska, Grażyna Lubelczyk, Ola Wojnarowicz oraz pomocnicy: Michał Madej, Rafał Woźny i Kacper Baran.

                                                                                                                                             Kacper