"Domówka"

54. Złazisko do Sanktuarium Królowej Rodzin w Ropczycach

Czasami widziałem młode, piękne drzewa, wznoszące swe gałęzie ku niebu, stale dążąc wyżej, i zdawały się być pieśnią nadziei. Później, po burzy opadły bez życia. Nie miały bowiem silnych korzeni, rozpościerały swe gałęzie, nie zapuszczając w glebie głębokich korzeni, i tak uległy atakom przyrody. Dlatego bardzo mnie boli, że niektórzy proponują młodym ludziom budowanie przyszłości bez korzeni, jakby świat zaczął się w tej chwili. Ponieważ „nie jest możliwe, aby człowiek się rozwinął, jeśli nie ma silnych korzeni, które pomagają stać mocno na nogach i trzymać się ziemi. Łatwo jest «latać», gdy nie ma nic, czego można by się uchwycić, gdzie się zakotwiczyć” ~ Adhortacja apostolska „Christus vivit” Ojca Świętego Franciszka

Poniżej znajduje się wzór zgody rodziców na udział w złazisku dziecka nieletniego. Jest ona niezbędna, aby taka osoba mogła uczestniczyć w Złazisku.

W pliku znajdują się 2 wzory. Pierwszy dotyczy osób, które nie wracają autokarem do miejsca zamieszkania, drugi dotyczy osób, które wracają autokarem organizowanym przez księdza kierownika.

Tym razem złazimy się do Sanktuarium Najświętszej Marii Panny Królowej Rodzin. Będziemy modlić się za nasze rodziny, a w trakcie wędrówk​i zastanowimy się, czego oczekuje od nas Papież Franciszek i jakie mamy mieć relacje z osobami starszymi. 

W tej edycji złaziska wyrusza 5 zgłoszonych grup: 

1. Grupa ks. Grzegorza Złotka – tel. 502930083 – Koszt: 50zł
2. Grupa ks. Stanisława Zagórskiego – tel. 695411601 – Koszt: 50zł
3. GRUPA KS. TOMASZA GAŁUSZKI – TEL. 606767979 – Koszt: 35zł
4. Grupa ks. Pawła Karczmarczyka – tel. 722 126 202 – Koszt: 35zł+Autobus
5. Grupa ks. Stanisława Szczepanika i ks. Pawła Ciby – Koszt: 45zł
 

Ograniczona liczba miejsc do 50 w każdej z grup.

Prosimy zapoznać się z warunkami przyjęcia zgłoszenia. 

 

Niezbędnik złaziskowicza

Materiały złaziskowe

Plakat

Książeczka złaziskowa

Skip to content