Warsztaty dla muzycznych

Zapraszamy wszystkich młodych, którym w sercu gra muzyka.

Dobry muzyczny to osoba, która pomaga modlić się wspólnocie, animuje zabawy oraz jest Bożą duszą towarzystwa. Chcesz pięknie służyć wspólnocie i samemu się rozwinąć? Jeśli tak – te warsztaty są dla Ciebie!

Odbędą się od 7 – 9 X br. w Domu bł. Karoliny w Rzeszowie. Koszt to 60 zł, 10% zniżki dla KSM – owiczów z ważną legitymacją stowarzyszenia. Koniecznie zabierz śpiwór.

Należy zgłaszać się przez poniższy formularz.

Podczas spotkania: doskonalenie gry na gitarze, zajęcia emisyjno – wokalne, zajęcia o muzyce w liturgii, a przede wszystkim codzienna Eucharystia.

Te oraz wiele innych ciekawych działań w drugi weekend października.

https://docs.google.com/forms/d/1YZ7B6xsHOOn7BUQOwKmXiPz_HS9d3J6lIF6EX2L3q6I/viewform?edit_requested=true

Gotów na przygodę?

Warsztaty dla muzycznych

Grasz na instrumencie?

A może śpiewasz?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś z tych pytań twierdząco, to znajdujesz się w odpowiedniej zakładce!

Nasze Stowarzyszenie od wielu lat organizuje Warsztaty dla Muzycznych, które są cyklem kilku weekendowych spotkań w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie.

Ale co się tam robi?

Przede wszystkim, rozwija się talenty młodych poprzez zajęcia z emisji głosu, śpiewu wielogłosowego, ćwiczenie gry na instrumentach, w tym gitarze, flecie prostym i klawiszach. Prowadzone są także zajęcia teoretyczne, czyli jak dobierać pieśni do okazji, prowadzić wieczorki pogodne. Przybliżana uczestnikom jest także wiedza o strukturze i historii Stowarzyszenia. Wszystkie punkty prowadzą doświadczeni muzycy oraz osoby od lat posługujące w KSM-ie jako muzyczni.

Jest to również czas rekolekcji, więc codziennie uczestniczy się w Mszy Świętej oraz konferencjach. Warsztaty zaczynają się w piątek wieczorem, a kończą około godziny 14 w niedzielę. Jest to świetny czas na rozwijanie siebie, swoich pasji, zawiązywanie wspólnoty i pogłębianie relacji z Bogiem.

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, czy wybrać się na Warsztaty do Przybyszówki, to znaczy, że musisz przyjechać i przekonać się na własnej skórze, że warto!