Spotkanie okręgu biecko – gorlickiego

Ostatni dzień wakacji aktywnie i owocnie spędzili KSMowicze okręgu biecko – gorlickiego, którzy zgromadzili się przy Ośrodku Rekolekcyjnym w Lipinkach, by wspólnie uwielbiać Pana Boga i radować się wzajemną obecnością.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele dziewięciu oddziałów (Biecz, Binarowa, Gorlice Glinik, Harklowa, Kryg, Libusza, Lipinki, Pagorzyna oraz Sękowa).

A jak to wyglądało?

O godzinie 15 rozpoczęliśmy modlitwę u stóp Maryi Lipińskiej Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył ks. Paweł Tomoń. Potem udaliśmy się do sali katechetycznej. Tam odbyło się krótkie zapoznanie między oddziałami. Członkowie Zarządu przedstawili bieżące działania KSMu na szczeblu diecezjalnym oraz zaproponowali wiele aktywności, które mogą być realizowane na terenie okręgu biecko – gorlickiego i w oddziałach. Po spotkaniu merytorycznym otrzymaliśmy błogosławieństwo relikwiami bł. Karoliny. Umocnieni, lecz niezwykle głodni udaliśmy się na grilla. Międzyoddziałowa integracja szła pełną parą. Nie zabrakło śpiewów, tańców, radości i oczywiście… pysznego jedzenia. Felicja

Zarząd diecezjalny wyraża wdzięczność: sklepowi Spożywczemu „Spar” z Libuszy, Cukierni Itaila ze Stróżówki oraz sklepowi Hitpol z Libuszy za okazane wsparcie dla organizacji spotkania okręgu biecko – gorlickiego. Szczęść Wam Boże!

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”01092016-RejonoweLipinki”]