Ja wywieszam

Zbliża się maj, a co za tym idzie – święta narodowe. Podczas weekendu majowego możemy świetnie wypocząć, ale nie należy zapominać o tym, że jesteśmy Polakami.
Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „JA WYWIESZAM! 🙂„, które kierowane jest do każdego z nas, zatem klikamy „Wezmę udział” i wywieszamy flagę narodową w naszych domach, mieszkaniach, a nawet w akademikach czy internatach. Pokażmy, że patriotyzm jest w nas!

Zachęcamy również do wykonania zdjęcia upamiętniającego wywieszanie flagi oraz udostępnienia go na stronie, gdyż zostanie wykonany kolaż na rok 2016 wieńczący całą akcję :). Informujemy również, że każda fotografia umieszczona na stronie wydarzenia może wziąć udział w konkursie na najbardziej patriotyczne, oddające powagę sytuacji zdjęcie. Wystarczy w opisie zdjęcia zawrzeć hashtag #JaWywieszam2016.
Konkurs trwał będzie do 06.05.2016 r. (piątek), natomiast wyniki ogłosimy 08.05.2016 r. (niedziela). Osoba, która uzyska najwięcej tzw. lajków zostanie zwycięzcą. Gwarantujemy nagrodę w postaci zaproszenia na seans filmowy dla dwóch osób. GOTÓW? 🙂