Dni Formacyjne 2016/17

W nowym roku katechetycznym zapraszamy na Dni Formacyjne!

Już 16 września w Domu Rekolekcyjnym im. bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie będziemy doświadczać miłości Boga, która uzdolni nas do niesienia Dobrej Nowiny i uczyni z naszego życia dar dla Niego i dla innych.
Poprzez comiesięczne spotkania przygotujemy się również do jeszcze głębszej służby w parafiach, oddziałach i kołach KSM. Na dni formacyjne zaproszeni są Ci, którzy mają ukończony 16 rok życia. Koszt spotkania to 45 zł dla osób z oddziałów z uregulowanymi składkami, dla pozostałych 60 zł.


Rozpoczęcie w piątek o godz. 17:00, zakończenie w niedzielę obiadem ok. godz. 14:00. Należy zabrać Pismo Święte i śpiwór.

Zgłoszenia: https://docs.google.com/a/rzeszow.ksm.org.pl/forms/d/1vXQsLuOdnL77jISE3bZf_CPZRiJVctX4AjyYTG0MbAY/edit?usp=drive_web

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”2016-df”]

 

Pamiętaj!
„Jezus jest Panem ryzyka, tego wychodzenia zawsze „poza”. Jezus nie jest Panem komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Aby pójść za Jezusem, trzeba zdecydować się na zmianę kanapy na parę butów, które pomogą Ci chodzić po drogach, o jakich ci się nigdy nie śniło, nawet o nich nie pomyślałeś, po drogach, które mogą otworzyć nowe horyzonty, nadających się do zarażania radością, która rodzi się z miłości Boga” Papież Franciszek