Turnusy Wyjazdowe

Turnus w Białce Tatrzańskiej odbywać się będzie w „Domu Wypoczynkowym u Gilów” dodać łącze odnoszące do strony: http://www.ugilow.bialkatatrzanska.com/), w pełni wyposażonym i dostosowanym do potrzeb młodzieży. W cenę wliczone zostały: pełne zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki piesze i autokarowe wraz z przewodnikami górskimi, organizacja gier terenowych i wiele innych atrakcji. Białka Tatrzańska to centrum wielu szlaków górskich, które z pewnością zostaną wykorzystane. Jest to niezwykle malownicza miejscowość, pełna wielu wspaniałych atrakcji turystycznych, dlatego młodzież z pewnością nie będzie się tutaj nudzić!

 

Ostrów to niezwykle urokliwa, kaszubska wieś w województwie pomorskim; to miejsce odwiedzane szczególnie chętnie ze względu na liczne walory turystyczne. Ładna, obszerna i piaszczysta plaża sprawia, że Ostrowo jest świetnym miejscem do urządzenia tutaj spokojnej bazy noclegowej i dalszych wędrówek po Wybrzeżu Bałtyckim. Młodzież będzie kwaterowana w 6-osobowych pokojach, a poszczególne posiłki w ciągu dnia będziemy spożywać w pobliskiej restauracji. W cenę zostały wliczone: przejazd z Rzeszowa do Ośrodka i z powrotem, wycieczki piesze i autokarowe, organizacja gier terenowych, dyskotek, gier i zabaw integracyjnych i wiele innych atrakcji. Z pewnością wrócimy z tego obozu opaleni, wypoczęci i napełnieni wspaniałą i radosną energią!

 

 

Obóz w Górach: 23-29.07 (+15 lat); „BLIŻEJ NIEBA”

 

Turnus ten to szansa na podróż nie tylko na szczyty górskie, ale również do wnętrza siebie. W każdym dniu wędrówki towarzyszyć nam będzie jedna myśl, z którą trzeba będzie się zmierzyć, zupełnie jak z górą postawioną nam na trasie. W programie Turnusu zaplanowane są 4 wycieczki po tatrzańskich trasach oraz jeden dzień w termach, dlatego nie zapomnijcie o odpowiednich ubraniach! W ciągu tych kilku wspólnych dni, będziemy skupiać się na temacie pracy nad sobą, poczucia bycia sobą, własnej wartości i wolności. Zapraszamy wszystkich głodnych wędrówek i poszukujących odpowiedzi na pytania o własnej tożsamości. Wspólnie znajdźmy drogę od życia do wiary.

Do zobaczenia bliżej nieba!

 

Turnus w Ostrowie k. Dębek: 6-11.08 (+15 lat); „W SERCU JONASZA”

 

Ten Obóz to jedyna taka okazja podczas Wakacji z Bogiem 2022 by wyjechać na drugi koniec Polski, nad wspaniałe Morze Bałtyckie. Głównym przewodnikiem tej wielkiej wyprawy będzie Jonasz. Poznamy jego historię i będziemy starać się zrozumieć jego postępowanie i poznać jego serce. Postaramy się by przez przykładzie Jonasza zajrzeć w głąb własnych serc i odszukać Miłość. Czas nam będą umilać plaże, leżaki, szum morskich fal oraz oczywiście cudowne słońce. Ten czas to nie tylko opalanie się, odwiedzimy pobliski Gdańsk, a w nim między innymi Muzeum II Wojny Światowej. Postaramy się zorganizować szereg gier i zabaw integracyjnych, gry terenowe, podchody, spacery po Parku Krajobrazowym, a może i nawet popłyniemy w górę rzeki. W ciągu tych kilku wspólnych dni, na pewno nie zabraknie nam śmiechu, dobrej zabawy, relaksu, ciszy i ucieczki od codziennych problemów.

Zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają słońce i plaże oraz tych, którzy na nowo chcą odkryć swoje serce.

Do zobaczenia nad Morzem!

 

 

Spływ Kajakowy: 26.06-03.07; Rospuda – Kanał Augustowski

 

A dla osób szukających mocniejszych wrażeń i wyjazdów bardziej survivalowych mamy Spływ Kajakowy organizowany w porozumieniu z ks. Grzegorzem Złotkiem oraz PTTK. Nocleg jest ruchomy, ponieważ każdego dnia śpi się w innej miejscowości, do której trzeba dopłynąć. Jest to okazja do spędzenia czasu ze świetnymi, wesołymi ludźmi i do przeżycia niesamowitej przygody, pokonywania swoich granic i stania się lepszym człowiekiem.

Szczegółowe informacje odnośnie Spływu oraz rzeczy związanymi z tym obozem prosimy kierować do ks. Grzegorza Złotka