Turnusy w Lipinkach

Turnusy dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej w Lipinkach (https://www.facebook.com/osrodek.lipinki/) odbywać się będą w Diecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym o wysokim standardzie. Miejsce jest wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci. Jednym z najważniejszych walorów ośrodka jest jego położenie w przepięknej okolicy, z dala od gwaru i hałasu miasta, na pograniczu Beskidu Niskiego, Magurskiego Parku Narodowego i Łemkowszczyzny. Cena obejmuje pełne zakwaterowanie z wyżywieniem, atrakcje zorganizowane przez wychowawców, autokarowe wycieczki oraz gry i zabawy terenowe dostosowane do wymagań dzieci wraz z animatorami czasu wolnego.

 

Lipinki: 10-16.07; „INDIAŃSKA WIOSKA”

 

Jak żyli Indianie? Czy każda wioska miała swojego wodza? Gdzie mieszkali? Czym podróżowali Indianie? Czy dobro zawsze zwycięża ze złem? Jak Izraelitom udało się opuścić Egipt? Czy można przejść przez morze nie mocząc nóg?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na wakacyjnym turnusie dla uczniów szkoły podstawowej. Oprócz odpowiedzi na pytania, w programie przewidziana gra terenowa, wycieczki – m.in. do Wioski Indiańskiej oraz do Parku Linowego, sportowe rywalizacje, taniec – przede wszystkim dobra zabawa. 

A po turnusie? Tylko miłe wspomnienia, nowe znajomości oraz chęć powrotu na kolejny turnus w następnym roku!

 

 

Lipinki: 17-23.07 „PODWODNA PRZYGODA”

Co się kryje pod nazwą „Podwodna Przygoda”?

To nie tylko odkrywanie morskich krain oraz stworzeń, ale głownie szukanie odpowiedzi na pytanie „Kto to jest przyjaciel ?” W każdym dniu będziemy zagłębiać się w relacje przyjaźni oraz porozmawiamy na temat cech dobrego przyjaciela. Razem z Dori i Marlinem codziennie będziemy zastanawiać się „Gdzie jest Nemo” przy okazji dobrze się bawiąc. Turnus ten to oczywiście nie tylko rozmowy, ale również ogromna dawka fantastycznych wrażeń oraz super emocji. W planach są odwiedziny w Słodkim muzeum, wspaniali animatorzy czasu, wycieczki piesze, szereg zabaw i gier integracyjnych oraz wiele gier terenowych, które zdecydowanie pozwolą przeżyć prawdziwą podwodną przygodę! 

Do zobaczenia na turnusie!