Turnusy dla dzieci : Lipinki i Przybyszówka

Ośrodek w Lipinkach w województwie małopolskim przez cały rok tętni życiem.
Ośrodek oferuje 70 miejsc noclegowych w pokojach 1-6 osobowych, w większości pokoi znajduje się łazienka.
Ośrodek wyposażony jest także w multimedialne sale konferencyjne a także kuchnię i wygodną stołówkę dzięki czemu zapewniane jest pełne wyżywienie. Na terenie ośrodka znajduje się chata grillowa i miejsce na ognisko. Kreatywne spędzanie czasu umożliwia także duże boisko wielofunkcyjne i siłownia zewnętrzna. 

 

Dom rekolekcyjny im. bł. Karoliny w Przybyszówce to ośrodek z dogodną lokalizacją, z dala od zgiełku miasta, a zarazem łatwo dostępny.
W pobliżu znajduje się spory parking. Dom ma duży ogród i przestrzeń do wypoczynku wśród krzewów i drzew oraz boisko do gry w koszykówkę.
Wewnątrz znajduje się kaplica oraz 2 duże sale konferencyjne.

Turnusy dla młodzieży : Desznica

 

Ośrodek w Desznicy to miejsce, w którym co roku odbywają się turnusy wakacyjne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej.
Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe oraz apelowe, a także boisko do siatkówki i drewniana altana z miejscem na ognisko czy grill. Uczestnicy turnusów wakacyjnych są ulokowani w namiotach typu wojskowego, w których mieści się 7 osób.
Kościół znajduje się w pobliżu ośrodka, a okolica jest spokojna i sprzyjająca do spędzania wolnego czasu na łonie natury. Miejsce to jest przystosowane na potrzeby młodzieży i nie tylko.

Turnusy artystyczne: Kamień

Spływ Tanew-San zapisy u ks. Grzegorza Złotka tel. 502 930 083

Spływ Górny San zapisy u ks. Przemysława Dudka tel. 606 910 523