Ośrodek Jana Pawła II w Desznicy

Desznica to spokojna i malownicza wioska położona w Beskidzie Niskim,
w której co roku odbywają się turnusy wakacyjne KSM.
Na terenie, który mamy do dyspozycji, znajduje się pole namiotowe, gdzie uczestnicy turnusu będą zakwaterowani, pole apelowe, boisko do piłki siatkowej, drewniana altana z miejscem grillowym oraz budynek, który pełni rolę zaplecza sanitarnego i stołówki.
W pobliżu ośrodka znajduje się Kościół. Noclegi zapewniamy w namiotach wojskowych.
Miejsce to jest spokojne oraz przystosowane dla młodzieży, która będzie mogła spędzić owocnie czas w zaciszu natury, z dala od zgiełku miasta i tempa dzisiejszego świata.

Lipinki

Lipinki to miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim.

Ośrodek oferuje dogodne miejsca noclegowe w pokojach 1-6 osobowych, w większości z nich znajduje się łazienka. Budynek wyposażony jest w multimedialne sale konferencyjne, kuchnię oraz stołówkę zapewniającą pełne wyżywienie. W pobliżu znajduje się Kościół.
Na terenie ośrodka znajduje się chata grillowa, zewnętrzna siłownia oraz duże boisko, gdzie najmłodsi uczestnicy turnusów wakacyjnych będą mieli okazję do kreatywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przybyszówka

Przybyszówka, to dzielnica Rzeszowa, w której znajduje się dom Rekolekcyjny im. bł. Karoliny.

Ośrodek umieszczony w dogodnej lokalizacji, znajduje się przy nim parking oraz Kościół.
Wewnątrz dom posiada pokoje dla uczestników oraz opiekunów, 2 dobrze wyposażone sale konferencyjne, kawiarenkę z aneksem kuchennym, kuchnię, jadalnię oraz kaplicę.
Na zewnątrz znajduje się duży ogród z altaną, boisko do koszykówki oraz przestrzeń do wypoczynku.