W tym roku organizujemy 3 Zimowiska oraz Obóz Narciarski 🎉. 

Szczegółowe informacje na plakacie, a zapisy w formularzu: https://forms.gle/hh1pFusSnBSuKfsr6 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas ferii 😏. 

 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej wychodząc naprzeciw potrzebom młodych, którzy po okresie zdalnego nauczania i czasie ograniczonych kontaktów z rówieśnikami, potrzebują spędzić czas w atrakcyjny i aktywny sposób, zdecydowało na zorganizowanie tegorocznych Zimowisk na feriach w trzech miejscach!  

Musimy liczyć się z pewnymi obostrzeniami dotyczącymi liczby uczestników, dlatego na planowane przez nas wyjazdy wakacyjne będzie mogło pojechać mniej osób niż w poprzednich latach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, ośrodki, w których będą odbywać się turnusy, przyjmą 50% osób z liczby wszystkich miejsc noclegowych. Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas najważniejsze, dlatego na naszych Zimowiskach zapewnione zostaną środki dezynfekujące i maseczki, a na turnus przyjęte zostaną tylko osoby zdrowe. Bezwzględnie będą wymagane zaświadczenia o stanie zdrowia oraz inne tego typu dokumenty wymagane przez państwo. O wszystkim będziemy informować na bieżąco!  

Nasze Zimowiska to doskonała okazja do kształtowania swojej relacji z Panem Bogiem i drugim człowiekiem! Kładziemy duży nacisk na ewangelizację, patriotyzm oraz kulturę. Na każdym z Zimowisk młodzież będą uczestniczyli we wspólnych modlitwach, Mszach Świętych i spotkaniach formacyjnych. A ponadto zapewnione zostaną potrzeby wspólnej zabawy oraz warsztatów. 

Nasza oferta feryjna obejmuje:  

2 Zimowiska dla młodzieży w Lipinkach (koszt 450 zł):  

13-17.02.2022 r. (12-14 lat)  

18-22.02.2022 r. (15-18 lat)  

Zimowisko dla młodzieży z Małopolski w Rzeszowie (koszt 450 zł): 

25-29.01.2022 r. 

Obóz Narciarski w Krynicy Górskiej (koszt 1 150 zł) – możliwość realizacji bonów turystycznych: 

20-25.02.2022 r. 

Zimowiska w Lipinkach (dodać łącze odnoszące do strony: https://www.facebook.com/osrodek.lipinki/) odbywać się będą w Diecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym o wysokim standardzie. Miejsce jest wyposażone i dostosowane do potrzeb młodzieży. Jednym z najważniejszych walorów ośrodka jest jego położenie w przepięknej okolicy, z dala od gwaru i hałasu miasta, na pograniczu Beskidu Niskiego, Magurskiego Parku Narodowego i Łemkowszczyzny. Cena obejmuje pełne zakwaterowanie z wyżywieniem, atrakcje zorganizowane przez wychowawców, autokarowe wycieczki oraz gry i zabawy terenowe dostosowane do wymagań młodzieży.   

  

Turnusy w Krynicy Górskiej odbywać się będą w Ośrodku Villa Pogoń, w pełni wyposażonym i dostosowanym do potrzeb dzieci i młodzieży. W cenę wliczone zostały: pełne zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki piesze i autokarowe, organizacja gier terenowych i wiele innych atrakcji. Krynica Zdrój to niezwykle malownicza miejscowość, słynąca z uzdrowiskowych wód mineralnych, pełna wielu wspaniałych atrakcji turystycznych, dlatego młodzież z pewnością nie będzie się tutaj nudzić!  

  

Jednak najważniejsze, co uczestnicy mogą wynieść z tych Zimowisk to przede wszystkim czas spędzony z Bogiem i niezapomniane wspomnienia! Czas, który z pewnością przyniesie piękne owoce.  

Opiekę nad uczestnikami turnusów sprawować będzie profesjonalnie przygotowana kadra, która zadba o ich bezpieczeństwo, a także w każdej chwili będzie służyła pomocą i dobrym słowem.  

W przypadku zapisu na turnus i wpłaceniu zaliczki, a niezakwalifikowaniu się na wyjazd kwota zaliczki zostanie zwrócona na wskazany numer konta.   

Link do zapisów na Obóz Narciarski: https://forms.gle/a5pjeqoQXhFZsmuY8 

Link do zapisów na Zimowiska: https://forms.gle/MXxUGsud7UePDpt5A 

GARŚĆ INFORMACJI:  

– Aby zgłoszenie zostało przyjęte należy uregulować bezzwrotną zaliczkę w wysokości: 

225 zł na Zimowisko w Lipinkach/ w Rzeszowie 

650 zł na Obóz Narciarski  

– Zaliczkę należy wpłacić do 72h po wysłaniu formularza; 

– O przyjęciu uczestnika na zimowisko będzie decydować kolejność wpłynięcia bezzwrotnej zaliczki; 

– Drugą część ceny należy wpłacić najpóźniej do 7 dni przed datą rozpoczęcia Zimowiska/Obozu, 

– Wszystkie dodatkowe informacje zostaną przesłane mailem (również karta uczestnika), dlatego prosimy o uważne podanie adresu e-mail; 

– Karta uczestnika zostanie wysłana po wpłynięciu zaliczki na konto. 

  

Dane do przelewu: 

Biuro Zarządu KSM Diecezji Rzeszowskiej 

Ul. Dębicka 62, 35-503 Rzeszów 

nr konta: 19 1140 2004 0000 3002 8094 3740

Tytuł przelewu: 

Zimowiska: Zimowisko Lipinki/Rzeszów, Imię i nazwisko uczestnika 

Obóz: Obóz Narciarski, Imię i nazwisko uczestnika