ks. Tomasz Ryczek (Asystent Diecezjalny)
Paweł Grodzki(Prezes) –Pochodzi z Dobrzechowa, a obecnie mieszka w Rzeszowie, gdzie studiuje Prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od natłoku kodeksów i ustaw ucieka w muzykę, góry i planszówki. Pełnił funkcję Z-cy Prezesa Oddziału w Dobrzechowie, a także funkcję Prezesa Koła Akademickiego KSM przy UR. W 2014 r. zdobył ogólnopolski tytuł Lidera KSM. Posługiwał w diecezji oraz na turnusach wakacyjnych jako zastępowy, a także lider. Tworzy również portal Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży „zButa”, oraz koordynuje Diecezjalne Dni Młodych. W Stowarzyszeniu uwielbia kontakty z ludźmi i możliwość pracy z nimi. W życiu kieruje się słowami św. Augustyna: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.”
Monika Ochałek (Zastępca Prezesa) absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, kocha swój ojczysty język. Pochodzi z Lublicy – małej miejscowości pod Jasłem, z KSM-em związana od 2007 roku. Jej największą pasją są wędrówki, te bliższe i te dalsze. KSM jest dla niej miejscem, gdzie odnajduje się przyjaźnie na całe życie, a nade wszystko doświadcza się obecności Boga w drugim człowieku. Lubi płynąć pod prąd, a jej motto to słowa „Czyż nie rozkazałem bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz”

 

  Patryk Czech (Członek delegat do KR) –Absolwent prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz student III roku Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej UR. Ogólnopolski instruktor KSM. Pochodzi z Libuszy, gdzie w 2008 r. zaczął stawiać w tamtejszym Oddziale swoje pierwsze KSM-owskie kroki. Stara się by jego życiowa dewiza brzmiała: „służyć Bogu i Ojczyźnie – Gotów!”.
Sylwia Stanisz (Skarbnik) –Studentka kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pochodzi z parafii pw. Św. Michała Archanioła w Ropczycach. Związana z KSM – em od 2014 roku ,gdzie odkryła jak piękny jest Pan Bóg. W wolnych chwilach  lubi czytać książki i uwielbia czekoladę. Zawsze chętna do pomocy. Uczy się od 4 – letniej siostry jak cieszyć się każdą małą rzeczą.
  Weronika Lepucka (Sekretarz)Pochodzi z parafii NNMP w Tarnowcu, gdzie rozpoczęła swoją przygodę z KSM. Obecnie mieszka w Rzeszowie gdzie studiuje pedagogikę na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz pracuje. W latach 2015-2017 pełniła funkcję sekretarza Koła KSM przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Ponadto z radością i zaangażowaniem posługuje jako zastępowa na turnusach wakacyjnych, starterach czy zimowiskach. KSM jest dla niej miejsce do rozwoju oraz do służenia i dawania siebie drugiemu człowiekowi i Panu Bogu.
Jadwiga Czachor (Z-ca Sekretarza) – Nazywam się Jadzia i pochodzę z parafii MB Wspomożenia Wiernych w Kolbuszowej Górnej. Czynnie brałam udział w życiu parafii, byłam przez 2 lata prezesem oddziału. Na co dzień mieszkam, pracuje i uczę się w Rzeszowie, jestem na III roku studiów Biologicznych. W KSM jestem od 2010 r. W 2012 r. złożyłam przyrzeczenie, a od 2015 r. pełnie funkcje zastępowej. W wolnych chwilach spełniam się artystycznie w Zespole Ludowym, oraz piszę artykuł w zakładce „W kącie polski” na stronie zButa.
Piotr Karkut (Członek zwyczajny) – Pochodzę z Hadykówki, parafia Przemienienia Pańskiego w Cmolesie. Sercem związany z KSM przy parafii św. Brata Alberta w Kolbuszowej, w którym działa od początku swojej obecności w nim ( od 2008r.).Student IV roku Informatyki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Kocha górskie wędrówki i Złaziska KSM, bez których nie wyobraża sobie życia. Interesuje się hobbystycznie gastronomią i psychologią. Ceni sobie rozmowy na wszelakie tematy. Nie ma dla niego sprawy nie do załatwienia. Jego mottem są słowa: „Zacznij od robienia tego, co konieczne, potem zrób to, co możliwe. Nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.” św. Franciszek z Asyżu
Edyta Ciężkowska (Przewodnicząca DKR) – Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim.Pochodzi z małej wsi Borek Wielki. Pełna energii i radości. Z uporem dąży do celu. Twierdzi, że nie ma problemu, którego nie można rozwiązać.
Aleksandra Bieniasz (Z-ca Przewodniczącej DKR) -Uczy się w klasie maturalnej w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie. Pochodzi z Ropczyc z parafii św. Barbary, gdzie też działa od początku swojej obecności w stowarzyszeniu (czyli od roku 2013). Przyrzeczenie złożyła w 2015 r. a od 2017 jest zastępową KSM diecezji rzeszowskiej. Muzyk- od 12 lat nieprzerwanie gra na skrzypcach, mol książkowy (i przy okazji członek redakcji zButa) ,mały człowiek kochający wędrować po majestatycznych górach, zafascynowana biologią ,gotowaniem z odwagą realizująca swoje pasje. Praca z ludźmi i wspólne działanie sprawia jej mnóstwo radości . Wzorem dla niej są 3 Teresy: św. Teresa z Avila, św. Teresa od Dzieciątka Jezus oraz św. Matka Teresa z Kalkuty.
Ewa Kupiszewska (Sekretarz DKR) – Studentka pracy socjalnej na Uniwersytecie Rzeszowskim. W KSM zaangażowana od 2012 roku,
a od 2016 roku z radością pełni posługę zastępowej. Kocha pracę z ludźmi, jest otwarta, pomocna. Jej największą pasją jest taniec ( tańczy
w zespole ludowym, ale każdy rodzaj tańca powoduje u niej uśmiech), bardzo chętnie wybiera się na wędrówki po górach, a aby zapomnieć o czasem ciężkiej codzienności wsiada na grzbiet koński. KSM- owi wiele zawdzięcza, dlatego teraz jest gotowa do pracy i współpracy.