Biegasz, jeździsz na rowerze, a może na rolkach? move on! jest właśnie dla Ciebie!

Idea akcji jest ściśle związana z 30-leciem reaktywacji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce. Chcemy zachęcić Cię do aktywności fizycznej i zdrowszego trybu życia, realizując tym samym jedną z 10. Zasad KSM-owicza: Dbaj o zdrowie i rozwój fizyczny. Naszym celem jest wspólne zebranie 30 000 km!

Cała akcja ruszyła 10 czerwca i potrwa 4 miesiące. Zakończenie dokładnie 10 października – w 30. rocznicę reaktywacji KSM w Polsce.

0 km
Obecny wynik

(Aktualizacja codziennie o godz.20:00)

90%

Oto kilka zasad uczestnictwa w akcji move on!:

  1. Udział w akcji może wziąć każdy. Szczególnie zapraszamy wszystkich KSM-owiczów, ale także członków innych wspólnot!
  2. Kilometry możesz zdobywać biegając, jeżdżąc na rowerze, rolkach czy spacerując. Nie możesz używać urządzeń z silnikami elektrycznymi lub/i spalinowymi.
  3. Swoje osiągnięcie wyślij do nas za pośrednictwem specjalnego formularza (znajdziesz go wyżej). Umieść w nim zrzut ekranu z aplikacji potwierdzający zdobyte przez Ciebie kilometry, swoje zdjęcie z trasy oraz jeśli chcesz, także zdjęcie trasy/krajobrazu.
  4. Nie ma dolnego i górnego limitu kilometrów. Każdy kilometr się liczy!
  5. Wszystkie przesłane dystanse będą sumowane i zamieszczane na tej stornie, dlatego będziesz mógł sprawdzać, ile kilometrów już razem pokonaliśmy.

Oficjalnym hasztagiem akcji jest #moveon. Dziel się swoimi przebytymi kilometrami w mediach społecznościowych oznaczając profil KSM Diecezji Rzeszowskiej (Facebook: @KSMRzeszów | Instagram: @KSMDRz)!

Zachęcamy do wspólnego zbierania kilometrów np.: z całym oddziałem! Wasz dystans będzie liczone dla każdej osoby osobno (w 5 osób przejechaliście 10 km – łącznie 50 km).

Na koniec każdego miesiąca publikujemy ranking 3 osób z największą ilością zdobytych kilometrów, a na koniec akcji ogłosimy 3 najaktywniejszych uczestników move on! Staraj się zatem aby znaleźć się w tym gronie!